ultra mode

#1
Moim zdaniem ultra mode jest zbugowane, albo zbyt znefrione...nie wiem jak juz to wyjasnic, ale jest w grze cos takikego jak dodge. czyli unik, wystarczy wpisac konmende i kazda postac cos takiego ma...dodatkowym atutem veggetto bylo zwiekszenie tego dodge poprzez uzycie spella ultra mode ktory to zwiekszal o bodaj 25% szanse na dodge(unik). Aktualnie kazda profesja ma dodge, a ultra mode daje veggetto szanse na spudlowanie, zamiast na dodge, czyli unik..moim zdaniem mimo tego co pisal white, ze spell dziala na tej samej zasadzie a tylko inaczej sie to nazywa...jest wprowadzaniem ludzi w blad, bo unik, a szansa na spudlowanie to dwie rozne rzeczy "statystyki" przez co miedzy innymi veggeto jest gownem aktualnie.
#2
Okay okay, jeszcze raz. Teraz zweryfikowałem co i jak, od 01.03.2019 nie było ŻADNYCH zmian w działaniu Ultra Mode(jest to dzień pojawienia się spella w grze). Ultra Mode nigdy nie miał statystyki dodge w sobie i nie wiem dlaczego uparcie próbujesz mnie do tego przekonać eh
(This post was last modified: 05-04-2021, 04:52 PM by NoName.)
#3
ale wtedy ultra mode na dodge bedzie za op bo 15sek cooldown to jest za malo a ultra mode masz 85% uptime to masz go czasly czas na skrypcie tak jak bufy
(This post was last modified: 05-04-2021, 04:58 PM by Ronnix.)
#4
statystyki to cos czego my niestety nie widzimy, dlatego nie bede sie spieral, ale wiem ze wlasnie w momencie powstania tego spela gracze trafiali mnie duzo rzadziej...

9%doidge z tymi 25% z ultra mode to ponad 33% czyli co 3cie atak to pudlo, niezaleznie od levelu, ale jednak wazne jest zeby skilklowac staty na vegetto bo to byl jego atut, ten unik...teraz tego niema.

teraz mag..Donatello ma 140 wyskilowanego atak speed i robi rozjebke, bo ma 3kk lvl?
#5
tak ale on ma umocnonego wanda i ma taki lvl full dmg skina imortala tak jak ostatnio mialem na vasto dmg vegetto i confuse na +10 i padal na 3 vb po 600mil i dostal nerfa to tutaj niema logoki a ultra mode bo i tak bedzie za op na dodgu moze tak do max hita 1/4 ale nie wiencej
#6
ja sie ciebie nie pytam o zdanie.
#7
ale ja ciebie odpowiadam
(This post was last modified: 05-04-2021, 05:13 PM by Ronnix.)
#8
no to hujowo ze odpowiadasz, bo sam white pisal ze to bylo w 2k19 kiedy was jeszcze tu bil kazdy kto chcial

to ze ty masz wanda ulepszonego, ze masz kurwa miliony pp ze srasz na expie nie zmienia faktu ze masz mnie nie trafiac, bo nie masz nic co by ci zwiekszalo szanse na trafienie...rozumiesz?
#9
ultra mode jak chcecie zmienic na dodge to bylo by lepiej to dac ale tak do 20% z wlasnym dodge albo 25% ale zeby cooldown byl do 25sek bo jest teraz 15 a to i tak jest za mamy cooldown