Tank >Kamui Teleport

#11
teraz ogladam forum a tam tematy michaela, dst..i wsparcie jego top1 debila... ktory nic nie potrafi tylko pisze "white"..zenujace w hujj\
Reply
#12
XD niezly jestes idz dalej buj nieutralny jak cutanoid a potem dojdz do hussars xd
Reply
#13
widzialem 2 tematy w ktorych white cie wyjasnil i jakby to mi wystarczy
Reply
#14
i co ztego dalem pomysl i napisal co mial
Reply
(This post was last modified: 05-02-2021, 04:38 PM by Ronnix.)
#15
ty dales pomysl? kiedy? i jaki?

ty tylko pieniadze dajesz...
Reply
#16
ciebie na posty nawet nie odpisuje xd
Reply
(This post was last modified: 05-02-2021, 04:42 PM by Ronnix.)
#17
i nie mysl ze to wejdzie jak odpowiednio nie poscielisz hajsu....

ciebie posty nawet nie czyta
Reply
#18
Cuta chciał byc neutrealny ale zaczeliscie go bic tylko dlatego ze nam pomógł frozen seta zrobić, sami tą kose z nim zaczeliście. on do konca nie chciał sie mieszać ale zmusiliście go do tego,my np mimo ze omni z wami robił to go nie traktowaliśmy wrogo bo szanowaliśmy ze jest neutrealny i sie nie miesza a wy balasy jebane walicie każdego na pysk chyba ze wam ktoś dobrze sie podliże/zapłaci albo poprosi was zeby nie bić, jesteście po prostu downami jebanymi z którymi nie da się pogadać normalnie bo po prostu przygłupy z was, jedyny  normalny jak dla mnie  to jest michelangelo ale żeby nie było to i tak wróg ale najnormalniejszy i chociaż ma coś do powiedzenia a ty noł nejmie głupi jedyne co mozesz napisac to 'XDD" nie pozdrawiam
Reply
#19
(05-02-2021, 04:50 PM)Nanadaime Wrote: Cuta chciał byc neutrealny ale zaczeliscie go bic tylko dlatego ze nam pomógł frozen seta zrobić, sami tą kose z nim zaczeliście. on do konca nie chciał sie mieszać ale zmusiliście go do tego,my np mimo ze omni z wami robił to go nie traktowaliśmy wrogo bo szanowaliśmy ze jest neutrealny i sie nie miesza a wy balasy jebane walicie każdego na pysk chyba ze wam ktoś dobrze sie podliże/zapłaci albo poprosi was zeby nie bić, jesteście po prostu downami jebanymi z którymi nie da się pogadać normalnie bo po prostu przygłupy z was, jedyny  normalny jak dla mnie  to jest michelangelo ale żeby nie było to i tak wróg ale najnormalniejszy i chociaż ma coś do powiedzenia a ty noł nejmie głupi jedyne co mozesz napisac to 'XDD" nie pozdrawiam
no powiedz mi czemu jak pisalismy ze ten kot ma soja z hussars bedzie bity poszedl na fozena blokal wam to dostal i tyle
Reply
#20
To propozycja. Nie wiem po co od razu ta napinka zamiast powymieniać się argumentami?
Rozumiem, że wam się podoba serwer no pvp - dlatego w domkach tylko siedzicie.
Nie podoba mi się to że nie mogę zapierdolić gościa mimo, że jestem w stanie bo ucieka mi czarem (ustawia chłop skrypta, że jak go ktoś zaatakuje to pali wroty i ustawia się na expa.. w tym momencie nie ma możliwości zabicia go nigdy)
[Image: elo-sing.png]
Reply