Tank >Kamui Teleport

#61
10 sec life steala z minutowym cd = teleport (nieśmiertelność)
???
Jak dla mnie możesz to wyjebać od buta, nikt nie zauważy (ciekawe czy ktoś wgl tego używa)

'..Tanki mają być najbardziej przeżywalną klasą postaci' =/= nieśmiertelność
Tank powinien być wytrzymały ok. Biją go 2 osoby, 3 osoby, 5 osób i się trzyma, ale jak zbiorę ekipę 10 osób z podobnymi lvl to nikt nie powinien tego przeżyć.

Kamui pasuje bardziej dla Whisa - to support(wsparcie), więc jeśli nie ma kogo wspierać to nic nie zrobi, niech ma możliwość ucieczki.
Tank ma stać i wytrzymać jak najwięcej dmg, a nie unikać jego otrzymania.
[Image: elo-sing.png]
Reply
#62
(05-02-2021, 05:27 PM)Manggo Wrote: To propozycja. Nie wiem po co od razu ta napinka zamiast powymieniać się argumentami?
Rozumiem, że wam się podoba serwer no pvp - dlatego w domkach tylko siedzicie.
Nie podoba mi się to że nie mogę zapierdolić gościa mimo, że jestem w stanie bo ucieka mi czarem (ustawia chłop skrypta, że jak go ktoś zaatakuje to pali wroty i ustawia się na expa.. w tym momencie nie ma możliwości zabicia go nigdy)

Po co idziesz na TANKA solo? :p

(05-05-2021, 10:15 AM)Manggo Wrote: 10 sec life steala z minutowym cd = teleport (nieśmiertelność)
???
Jak dla mnie możesz to wyjebać od buta, nikt nie zauważy (ciekawe czy ktoś wgl tego używa)

'..Tanki mają być najbardziej przeżywalną klasą postaci' =/= nieśmiertelność
Tank powinien być wytrzymały ok. Biją go 2 osoby, 3 osoby, 5 osób i się trzyma, ale jak zbiorę ekipę 10 osób z podobnymi lvl to nikt nie powinien tego przeżyć.

Kamui pasuje bardziej dla Whisa - to support(wsparcie), więc jeśli nie ma kogo wspierać to nic nie zrobi, niech ma możliwość ucieczki.
Tank ma stać i wytrzymać jak najwięcej dmg, a nie unikać jego otrzymania.

Mówię ogólnie o life stealu, nie tylko buff imao
Reply
(This post was last modified: 05-05-2021, 10:53 AM by Manggo.)
#63
(05-05-2021, 10:38 AM)whiteblXK Wrote:
(05-02-2021, 05:27 PM)Manggo Wrote: To propozycja. Nie wiem po co od razu ta napinka zamiast powymieniać się argumentami?
Rozumiem, że wam się podoba serwer no pvp - dlatego w domkach tylko siedzicie.
Nie podoba mi się to że nie mogę zapierdolić gościa
mimo, że jestem w stanie bo ucieka mi czarem (ustawia chłop skrypta, że jak go ktoś zaatakuje to pali wroty i ustawia się na expa.. w tym momencie nie ma możliwości zabicia go nigdy)

Po co idziesz na TANKA solo? :p

bo ma 100k lvl, a Ja 1kk i zabija mojego kolege, który ma 10k, więc chce go też zabić - on używa kamui, gdy pojawię się na ekranie.

Co do tematu to widzę, że nie czytasz co pisze... Nie mam w takim razie nic więcej do powiedzenia.
Dopierdol do obito 120% prot all, żeby mieć pewność co do jego przeżywalności.
[Image: elo-sing.png]
Reply
(This post was last modified: 05-05-2021, 11:14 AM by bluegift.)
#64
(05-05-2021, 10:51 AM)Manggo Wrote:
(05-05-2021, 10:38 AM)whiteblXK Wrote:
(05-02-2021, 05:27 PM)Manggo Wrote: To propozycja. Nie wiem po co od razu ta napinka zamiast powymieniać się argumentami?
Rozumiem, że wam się podoba serwer no pvp - dlatego w domkach tylko siedzicie.
Nie podoba mi się to że nie mogę zapierdolić gościa
mimo, że jestem w stanie bo ucieka mi czarem (ustawia chłop skrypta, że jak go ktoś zaatakuje to pali wroty i ustawia się na expa.. w tym momencie nie ma możliwości zabicia go nigdy)

Po co idziesz na TANKA solo? :p

bo ma 100k lvl, a Ja 1kk i zabija mojego kolege, który ma 10k, więc chce go też zabić - on używa kamui, gdy pojawię się na ekranie.

Co do tematu to widzę, że nie czytasz co pisze... Nie mam w takim razie nic więcej do powiedzenia.
Dopierdol do obito 120% prot all, żeby mieć pewność co do jego przeżywalności.

Będzie trzeba mu tego prota dać by mógł wystać te 3-5 osób ...

Albo pasywke 30% wolniejsze hity gdy celem jest tank
Reply
#65
(05-05-2021, 10:51 AM)Manggo Wrote:
(05-05-2021, 10:38 AM)whiteblXK Wrote:
(05-02-2021, 05:27 PM)Manggo Wrote: To propozycja. Nie wiem po co od razu ta napinka zamiast powymieniać się argumentami?
Rozumiem, że wam się podoba serwer no pvp - dlatego w domkach tylko siedzicie.
Nie podoba mi się to że nie mogę zapierdolić gościa
mimo, że jestem w stanie bo ucieka mi czarem (ustawia chłop skrypta, że jak go ktoś zaatakuje to pali wroty i ustawia się na expa.. w tym momencie nie ma możliwości zabicia go nigdy)

Po co idziesz na TANKA solo? :p

bo ma 100k lvl, a Ja 1kk i zabija mojego kolege, który ma 10k, więc chce go też zabić - on używa kamui, gdy pojawię się na ekranie.

Co do tematu to widzę, że nie czytasz co pisze... Nie mam w takim razie nic więcej do powiedzenia.
Dopierdol do obito 120% prot all, żeby mieć pewność co do jego przeżywalności.
Jesli na 1kk lvlu nie jestes w stanie ubic obito BEZ PRIVA na 100k to proponuje zmiane klasy, 100k obito to ja sam swoim ubije i nie bedzie mi robilo problemu to ze ma kamuia, wystarczy troche ruszyc glowa. To ze jestes w stanie go ubic nie musi oznaczac ze masz taka mozliwosc, tez jestem w stanie ubic kazdego na serwie tylko gody mi przeszkadzaja.
Reply
#66
widac ze post ktury bul skierowany zeby wywalic tp i dac go na pk to teraz jest totalny inny temat nie no juz mam nato wyjebane juz ni sie nie chcesz w to bawic bo i tak chuja kazdy miesza i nic ztego nie wynika
Reply
#67
~JUST DBKO INFERNO THINKS
[Image: elo-sing.png]
Reply
#68
ahahaha xd
Reply
(This post was last modified: 05-05-2021, 03:52 PM by Karmazyn.)
#69
(05-05-2021, 10:15 AM)Manggo Wrote: 10 sec life steala z minutowym cd = teleport (nieśmiertelność)
???
Jak dla mnie możesz to wyjebać od buta, nikt nie zauważy (ciekawe czy ktoś wgl tego używa)

'..Tanki mają być najbardziej przeżywalną klasą postaci' =/= nieśmiertelność
Tank powinien być wytrzymały ok. Biją go 2 osoby, 3 osoby, 5 osób i się trzyma, ale jak zbiorę ekipę 10 osób z podobnymi lvl to nikt nie powinien tego przeżyć.

Kamui pasuje bardziej dla Whisa - to support(wsparcie), więc jeśli nie ma kogo wspierać to nic nie zrobi, niech ma możliwość ucieczki.
Tank ma stać i wytrzymać jak najwięcej dmg, a nie unikać jego otrzymania.
zatrzymalem sie akurat na twoim poscie xD jezeli napisales "ale jak zbiore ekipe 10 osob z podobnymi lvl to nikt nie powinien tego przezyc " no tak nie powinien i nie przezyje chyba ze nie masz rąk albo mozgu z teamem to wtedy przezyje ;d nawet z tym kamui by nie przezyl bo jak wiesz stun uniemozliwia uzycie kamui Big Grin

(05-05-2021, 12:45 PM)NoName Wrote: widac ze post ktury bul skierowany zeby wywalic tp i dac go na pk to teraz jest totalny inny temat nie no juz mam nato wyjebane juz ni sie nie chcesz w to bawic bo i tak chuja kazdy miesza i nic ztego nie wynika
ale ze na "NATO" masz wyjebane ? no handzik co jest Big Grin
Reply
#70
+10 PP za mema, podoba mi się xD
Reply