Super Reborn - Video

#1
Poradnik przedstawia Super Reborn
Reply
#2
4 minutowy film gdzie 3 minuty bijesz S janembe, troche bez sensu, sztucznie przedluzone.
Reply
#3
jest to specjalnie żeby pokazać ze to jeden z mocniejszych s mobkow nie pasuje przewin, chyba umiesz używać takiej funkcji
Reply
#4
Jedyne co pokazujesz to to ze ma duzo hp, to tak jak bys nagral bicie mojego obita przez donatelo i podpisal "proba ubicia najsilniejszego gracza na serwerze". Zacznij czasami myslec, chyba umiesz uzywac tej funkcji?
Reply
#5
"proba ubicia najsilniejszego gracza na serwerze" haha chyba bota który umie grać tylko obito i płakać o to ze tank nie ma dmg i nie może zrobić % bossom,tyle plakania i dalej jestes gownem bez dmg
Reply
(This post was last modified: 04-14-2021, 12:15 PM by Rico.)
#6
(04-14-2021, 06:17 AM)Trufla Wrote: "proba ubicia najsilniejszego gracza na serwerze" haha chyba bota który umie grać tylko obito i płakać o to ze tank nie ma dmg i nie może zrobić % bossom,tyle plakania i dalej jestes gownem bez dmg
ty naprawde jestes taki glupi czy tylko udajesz? bo nie zrozumiales ani troche tego co napisalem, wez rozped i zajeb baranka w sciane po czym przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedz, a co do dmg... To ze wy odbieracie to jako "placz" to nie moja wina ze jestescie ZJEBANI, boostuje swoja klase ktora gram i wy macie o to bol dupy bo nie potraficie wymyslic nic sensownego ani tego uargumentowac zeby moglo wejsc do gry. 

~gowno bez dmg ktorego nie potraficie zabic calym swoim zalosnym teamem Smile
Reply
#7
tak tak nie potrafimy zabic tylko spierdalasz jak kogoś zobaczysz
Reply
#8
XDDD to niezle spierdalam stojac sobie obok i majac was gleboko w dupie bo i tak nic nie jestescie w stanie mi zrobic. Troche smutne nie?
Reply
#9
Nie załamuj ich bo next edycja to będą same obito biegały Smile a brudaski jeszcze zapłacą żeby obito miał największy dmg haha
Reply
#10
Nagroda dodana była wcześniej.
Reply