Exp z Goblin

#1
Proponuje zwiększyć exp z Goblin Ninja o 20% jako iż na goblinach expi się głównie od 300 do  700k lvl.
Reply
#2
jestem za
Reply
#3
to wtedy by był zbyt prosty exp i każdy expił by za szybko tak więc ja uważam iż jest to słaby pomysł
Reply
(This post was last modified: 03-09-2021, 02:06 PM by Karmazyn.)
#4
exp na shamanach daja duzooooo wiecej expa
Reply
#5
W dalszym ciągu, jest to jedyny exp więc praktycznie każdy tutaj expi, chyba że wejdzie nowa mapka / exp 400k+
Reply
#6
w końcu po to są takowe expy by z nich korzystać a nie boostować inne
Reply
(This post was last modified: 03-09-2021, 04:03 PM by ErtasekPL.)
#7
(03-09-2021, 02:06 PM)Lord Grim Wrote: to wtedy by był zbyt prosty exp i każdy expił by za szybko tak więc ja uważam iż jest to słaby pomysł
I mowi to osoba co ma w domku exp mobow, które są tylko na underground (jedne z najlepszych) xDDD śmieszny jesteś, spójrz tez na osoby co nie wydają tyle pieniędzy na grę i nie maja priv skinów, ani expow w domku. Trufla 700k+ lvl bez priv skina z samym vegetto skinem expi tam bo nie ma gdzie indziej, a nawet jak wbije 800k i pójdzie na dwarfy to się wypierdoli bez priv skina wiec spoko było by dla osób „free”. A już nie wspominam, ze na nowa edycje dostaniecie ten exp po ok miesiącu gdzie, dotarcie do expow nie one są zajmą spokojnie 1,5 miesiąca.
Reply
#8
(03-09-2021, 02:06 PM)Lord Grim Wrote: to wtedy by był zbyt prosty exp i każdy expił by za szybko tak więc ja uważam iż jest to słaby pomysł
Mógłbyś wstrzymać swoja opinie dla siebie? Nie widzę sensu żebyś to komentował skoro nie expiles tutaj tylko w domku, niech skomentują osoby które tu expia takie jak toppo,walker,Im A Ninja,Pies itd
Reply
#9
Jako osoba ktora wbila na goblinach 1kk lvl obitem uwazam ze expi sie tam wystarczajaco szybko, mozesz zrobic underground i samemu pojsc na pajaki lub hellfire/zombie/mumie. Jak Ci sie nie podoba na khazad ze ktos ci wbija mozesz pojsc na ticket od 600k lub na Lithlad gdzie tez sa gobliny i mozesz tam expic od 400k.
Reply
#10
Oh dzieci wy moje czy wy serio jesteście tak ułomne? że niby ja tam nie expiłem? że ja tam nie biegałem? to teraz wróćmy do poprzedniej edycji gdzie ja osobiście tam EXPIŁEM i już ci powiem że jesteście zabawni bo tam exp leci naprawdę dobrze i nie musisz mieć priv skina by móc expić na innych expach wystarczy tylko potrafić wystać daną grupkę stworów. Poza tym co ma do tego co kto ma w domku? wy mieliście mieć pseudo 2x Infernusa, 4x Ring, 4x Skin i coś NADAL nie widzę. To już ponad 2 tygodnie a miało być cytuję.: "do niedzieli będzie 4x skin i ring, to się pobawimy". Koniec Cytatu.
Nadal tego nie widać, a co do tych goblinów. Exp tam jest naprawdę wysoki i nie widzę potrzeby zmiany tego, a że to jest publiczne Forum to MAM prawo podzielić się publicznie MOIM zdaniem i żaden brudas mi nie zabroni.

Dziękuję i Pozdrawiam
Lord Grim
Reply