#1
Witam, zauważyłem ostatnio na serwerze tendencję spadkową, więc mam pare przemyśleń, którymi chcę się podzielić aby uprzyjemnić grę zarówno na low i h lvlu :
- usunięcie questa na Orochimaru seta - to jest useless nikt tego nie używa, ponieważ lepsze nagrody z daily i tak lecą, zamiast Oro seta dać tam questa na legendary set i wstawić np gogety ssj4 mvp, które strzegłyby skrzynek, ponieważ quest na dark access na lege seta to chyba jakiś, żart, ten kto się dostanie na dark access to już dawno nie potrzebuje tego typu itków
- wprowadzenie questa na whiss staff np od 100k, dla urozmaicenia można wprowadzić nowego npc - Whissa, dla którego musielibyśmy wykonać szereg questów, by uzyskać item, poziom trudności taki, by ekipy na 100k lvlu mogły sobie go zrobić bez godów
-wprowadzenie weak  whiss staff od 20k i questa na niego ( to akurat pomysł widziany na forum ale podoba mi się)
- dodanie anihilatora od 125k np, do wyboru byłby wand, godryk i heavy proton blaster - coś na kształt tytan buff questa
- bill itemy, żeby było ciekawiej można dodać bossa, z którego leci losowy bill item ale szansa dropa to np 15% powinien mieć sporo hp ale nie bić też dużo, żeby low lvle ( z 50-80k) dawały sobie z nim radę
- naprawa bugów, ponieważ wiem, że wiele osób skarży się na ten problem
- anihilator na skiny ( death, medusa, champa, changeling , do wyboru 1) od 170k na przykład, również gdzieś skitrany na mapce i powinien być dość ciężki, taki że trzeba mieć gody aby go zrobić albo wybrać się z supportem
- zwiększenie expa za graczy, z założenia pamiętam, że na tej edycji miał być szybszy exp w porównaniu do poprzednich edy,  dlaczego więc zmniejszony jest exp za deski ? Trochę to nielogiczne
- możliwość zdobycia inhibitorów 80% i 95% z gry, jednakże byłby one bardzo drogie np 750 rubinów za inhi 95, 200 rubinów za inhi 80, kupowałoby się je od jakiegoś npc dla którego trzeba by było wykonać szereg zadań, by chciał z nami handlować
- dodanie questa na god access chest, działałby na zasadzie dark chesta z shopa, tyle że otwierając go wypadałby losowy god item poza icką, bo tą można mieć z dark chesta zwykłego. quest mógłby być mega trudny, coś ala omni staff quest

No to tyle, więcej nie pamiętam, pozdrawiam