#8
(10-28-2020, 11:33 PM)Known As God Wrote:
(10-24-2020, 10:56 PM)Ronnix Wrote: wystarczy sprawdzic logi... postac nieznana padla. patrzac na chat ostatni dmg dostala od the true deity, nieda sie tego sfingowac, a jak widac na ss postac the true deity stoi poza zasiegiem ataku bo stoi za sciana, byc moze umiejetnie.na ss widac date i czas, skoro postac padla w  jakies tam minucie i wtej minucie the true deity byl za sciana to wniosek jest jeden.


ps. sprawdzilem liste smierci postaci kielbaska widniejacej na ss 24 Oct 2020, 02:20 Killed at level 139116 by The True Deity.
Jak ciebie zabije z vegetto balla i nie bede na twoim ekranie to tez znaczy ze cos jest nie tak? Czy moze sie przesunoles na max dystans i w ostatniej sekundzie dostales vegetto balla nawet jak juz mnie/ciebie nie bylo widac.

Jak bylem w dzwiach i uzylem tripla lub innego czaru to jest ten maly "Delay" i mozesz sie przesunoc pare kratek zakim gracz dostanie dmg.

(Sorka za Polski) Angel
kurwa ale jak widac na ss to stoisz sobie za sciana ..... wiem ze jestes cofniety w rozwoju jak reszta twoich kolegow , tak samo jak wczoraj plakales na tsie ze mnie dojebaliscie ;d tylko wiesz ja mam skin za 800 zl wy za 20 000 zl ;d i 1 vs 1 chuja robicie ;d ja tylko czekam na nowa edycje zeby znowu jak bedziesz mial 100k lvl i ja 70 k lvl bez skinow sie zmierzyc ze wybiegniecie w 2 i padniecie jak szlaufy Big Grin kocham was anaalfabeci Big Grin nie blokujcie mnie na tsie ja chce z wami kulturalnie rozmawiac :* <LOVKI>