[Pomysł] Skiny

#1
Elko od niedawna zaczołem grać w inferno, i na poczatku kupiłem sobie niepotrzebny skin aczkolwiek chapme do madary który posiada dodatkowy dmg itd, 


Moim pomysłem jest by wprowadzić rune w shopie która mogłaby zwrócić nam dany skin którego już niepotrzebujemy lub poprostu niepotrzebnie kupiliśmy
Reply
#2
Znając smykałkę do biznesu Ary, ta runa bd kosztować więcej niż ten skin xD, ale pomysł spoko
Reply
#3
Niestety wedlug mnie pomysl mija sie z celem. Generalnie uwazam ze zanim kupi sie jakis skin to powinno sie dwa razy zastanowic jaki bedzie odpowiedni dla naszej postaci a gdy juz go kupimy to dwa razy sie zastanowic czy go uzyc na naszej postaci, tak samo z mieczami, boostami i innymi rzeczami z item shopa(store). Gdyby byla mozliwosc zakladania i zdejmowania skina spowrotem do butelki(fizycznie watpie ze w ogole daloby sie to zrobic) to biorac pod uwage ilosc mc jaka mozmy posiadac i roznych postaci generalnie mozna by zainwestowac raz w skinka i sobie go przekladac na inne chary na ktorych akurat go potrzebujemy.
Reply