Nowa broń?

(This post was last modified: 12-01-2020, 09:36 PM by Svante.)
#1
Do nowej broni (DPS) która ma wejść jako odpowiednik Ultimate Elder Wand proponuje dodać coś do niego, żeby nie był nudną bronią melee z 3k attaku, gdzie np Elder Wand ulepszony ma zwiększony zasięg z 9 kratek na 10 i zasięg bicia jak omni staff, nie licząc dodatkowych obrażeń, mam dwie propozycje, pierwsza to dodanie mechaniki do tej broni jak CBK (Cios Bardzo Krytyczny) i ta broń, będzie, miała np. 10% szans na CBK, który zamiast zwykłych 200% dmg jak ma normalny kryt, będzie zadawał np 300-400%(do ustalenia) dmg i będzie wyskakiwał komunikat o CBK jak np gdy ktoś zdodge'uje, lub druga moja propozycja to dodanie pasywnie do tego Axa, że jego kryty zamiast 200%, będą biły np 250%.

Pozdrawiam.
Reply
#2
Haha dodaj to na dps vegeto to bendzie znowu jedyna postac co jest op bendzie dalej op 0 nerfa na gods regen 105% heal, vb na priv skinach, ultra mode, confuse
Reply
(This post was last modified: 12-02-2020, 12:06 AM by Svante.)
#3
Nawet jezeli to co napisałem wejdzie, to i tak mag bedzie lepszy, sam o tym wiesz i kazdy kto gra i widział co mag potrafi też o tym wie. Wand 10 range, obszar bicia omni, brak słabości jako magical dmg + 30% bazówki mówi ci to cos? Jestem ciekawy ile miliardów będzie mag bił z shenron granatów w bossy i sagi, jak dostaje tyle % ene dmg, 50-100mld? Może więcej, bo w sumie nie widziałem lvl wyższych niż chyba 6, nie musisz nic skillować,masz 1 achiv który, daje tyle % dmg ene i magical ile z 10 achivów, które dają dmg fiz. Nie potrzebujesz spellów klasowych wiec zostają ci tylko do ulepszania shenron granaty, później jeszcze będzie super kyushu. Ja wiem, że jak na poprzedniej edycji grałeś vegetto to nic, co o nim teraz napisałeś Ci nie przeszkadzało, bo jesteś pierdolonym hipokrytą i tylko płakałeś jak Infernus miał za wysoki dmg. Nie psuj mi postu proszę, bo jak takie gówno napiszesz, to ucina jakąkolwiek dyskusje.
PS. jeżeli ktoś z administracji szuka dogłębniejszej analizy tego wszystkiego co się dzieje i może dziać z magiem zapraszam na rozmowę, bo troszkę za dużo pisana xD
Reply
#4
(12-01-2020, 10:44 PM)NoName Wrote: Haha dodaj to na dps vegeto to bendzie znowu jedyna postac co jest op bendzie dalej op 0 nerfa na gods regen 105%  heal, vb na priv skinach, ultra mode, confuse
A czy ty nie miałeś kończyć gry na poprzedniej zakończonej edzie? haha

Svan +1 za post i dopisuję się pod to. Pomysł genialny i oby coś fajnego z tego wyszło Big Grin

Pozdrawiam
Lord Grim
Reply
#5
(12-02-2020, 12:05 AM)Svante Wrote: Nawet jezeli to co napisałem wejdzie, to i tak mag bedzie lepszy, sam o tym wiesz i kazdy kto gra i widział co mag potrafi też o tym wie. Wand 10 range, obszar bicia omni, brak słabości jako magical dmg + 30% bazówki mówi ci to cos? Jestem ciekawy ile miliardów będzie mag bił z shenron granatów w bossy i sagi, jak dostaje tyle % ene dmg, 50-100mld? Może więcej, bo w sumie nie widziałem lvl wyższych niż chyba 6, nie musisz nic skillować,masz 1 achiv który, daje tyle % dmg ene i magical ile z 10 achivów, które dają dmg fiz. Nie potrzebujesz spellów klasowych wiec zostają ci tylko do ulepszania shenron granaty, później jeszcze będzie super kyushu. Ja wiem, że jak na poprzedniej edycji grałeś vegetto to nic, co o nim teraz napisałeś Ci nie przeszkadzało, bo jesteś pierdolonym hipokrytą i tylko płakałeś jak Infernus miał za wysoki dmg. Nie psuj mi postu proszę, bo jak takie gówno napiszesz, to ucina jakąkolwiek dyskusje.
PS. jeżeli ktoś z administracji szuka dogłębniejszej analizy tego wszystkiego co się dzieje i może dziać z magiem zapraszam na rozmowę, bo troszkę za dużo pisana xD
spoko jak wyjebiesz 10k zl na Achievement
Shaking Hands With Death
2
passive +15% energy and +5% magical damage
Shaking Hands With Death II
3
passive +20% energy and +10% magical damage
Shaking Hands With Death III
4
passive +30% energy and +17% magical damage
Shaking Hands With Death IV
5
passive +40% energy and +25% magical damage

Reply
#6
Nie wiem czy wiesz, ale te "god tokeny" można zdobyć w grze za darmo, a że ty je kupiłeś to jest tylko i wyłącznie twój kaprys, wiec nie wiem do kogo masz pretensje.
Reply
(This post was last modified: 12-02-2020, 07:52 PM by ErtasekPL.)
#7
Z tego co mi wiadomo nie chodzi o same god tokeny które można zdobyć w grze tylko chodzi o elder wandy, które kosztują 250 zł za jeden u Ary, a żeby mieć 3 ten achivement, o którym pisali wyżej potrzebujesz jak dobrze kojarzę z 7 leser wandow samych wiec wydaj prawie 2 koła żeby mieć achivement na 3 stopniu. A znając Ary smykałkę do interesów to na 4 potrzeba około 20 jak nie więcej. Wiec achivy maga nie są takie op.
Reply
#8
tak +1
Reply