PL: Server powstał ze względu na prośby graczy którzy potrafili męczyć mnie dniami i nocami wypytując kiedy powróci dbko-inferno! Server został stworzony dla fanów dragon balla jak i innych anime, dla graczy dbko jak i serverów pod combo czyli dbns itp. Czytaj opis dowiesz się więcej! Więc oto server powraca w dużo lepszej wersji! Jest to unikalny server, jedyny w swoim rodzaju, najlepszy EVO-WAR dragon ball! Dlaczego warto zagrać? Przeczytaj poniższy opis i zastanów się czy jakiś serv jest w stanie ci aż tyle zaproponować!


OPIS:

- Serwer posiada ponad 80 postaci, jako jedyni oferujemy świat na którym znajdują się postacie aż z 4 anime, Dragon Ball, Naruto, Bleach, Fairy Tail, dzięki czemu możesz udowodnić które anime jest najlepsze i pokazać że to właśnie ty masz racje!
- Serwer posiada rozwinięty system reborn system, dzieli się on na dwa reborny: Reborn i Black Reborn. Pierwszy reborn możemy wykonać gdy mamy 10.000-15.000 lvl, drugi 15.000-20.000 oba wykonuje się z questów, reborny należy wykonywać po kolei.
- Postacie są podzielone na klasy: TANK, DPS, DST, SUPPORT, WARRIOR i MAG. Dzieki takiemu podziałowi postaci balans jest bardzo ciekawy.
- Każda postać ma swoje własne transformacje 15-30, aby użyć transformacji należy wpisać "transform" w grze jeżeli spełniamy wymagania przemienimy się.
- Doskonały balans postaci dzięki któremu PvP jak i wary są bardzo dynamiczne i ciekawe.
- Serwer jest stworzony na protokole 8.54 od zera.
- Serwer posiada Anty Kick Zone oraz No PvP zone na trainerach które się znajdują dół prawo od temple dzięki czemu możesz trenować w spokoju.
- Na serwerze znajdują się tysiące różnorodnych czarów, każda postać posiada 10-25 własnych czarów oraz czary questowe,
- Serwer posiada rozwinięty system questów, jest ich naprawde dużo dzięki czemu nie masz kiedy się nudzić, questy są na transformacje/reborny/czary/przedmioty...
- Rozwiniety Task System dzieki ktoremu możesz podbić swój poziom oraz zarobić szybko złoto w grze, wystarczy brać zlecenia na zabijanie besti od NPC Taskera,
- P.E.T System który jest także bardzo rozbudowany. PET jest to nasz pomocnik który dzieli się na poziomy, pierwszy poziom możemy kupić od NPC przy EXP roomie, na kolejne 2-4 poziom potrzebujemy wykonać questy, premium peta aby zdobyć potrzebujemy kupić scroll z shopa do tego musimy mieć wykonany quest na poziom czwarty peta! Pety są bardzo mocne i posiadają procenty twojego życia najsłabszy pet posiada 150% życia właściciela a ostatni aż 1500%! Pety LVL 3,4,premium są mocniejsze im większy mamy poziom wraz w wzrostem naszego poziomu rośnie także ich moc.
- Na serwerze znajduje się rozbudowany Dragon Ball system, kule spadają co parę godzin! (więcej informacji w zakładce DB System)
- Na serwerze znajduje się klasa postaci o nazwie "MAG" jest to klasa która skupia się na combo systemie, combo składa się z 3 czarów których używamy jeden po drugim aby uderzyć z jednej mocnej fali, postacie te są naprawdę mocne i skillowe dzięki czemu osoby które grają na serwerach z combo odnajdą się bez problemu. Jest to pierwszy serwer który łączy te oba typy serwerów.
- Na serwerze znajdują sie premium profesje są to profesje które są mocniejsze od zwykłych postaci, aby je wykonać potrzebujemy black reborna, wykonanego GoD transform questa, premium profession questa, dodatkowo itemka z SHOPU do przemiany i 60k lvla. Gdy spełnimy wymagania po kliknieciu na przedmiot stajemy się premium postacią i mamy znowu do wykonania reborn oraz black reborn.
- Na serwerze znajduje się rozbudowany system eventów dzięki któremu nie masz kiedy się nudzić! (Więcej informacji zakładka events),
- Serwer posiada ogromną mape, jednak nie masz się czym martwić odnajdziesz się na niej szybko dzięki rozbudowanemu EXP Roomowi, w tych pokojach znajduje się masa teleportów na expy oraz questy.
- Serwer posiada sporo rozbudowanych map RPG takich jak Pirates Island czy Karin Island, znajdziecie tam wiele ciekawych połączeń z świata anime a także książek Władcy Pierścieni, sagi Gothic, filmów Gwiezdnych Wojen oraz wiele więcej! (Zakładka Pirates Island)
- Rozbudowany system upgreadów więcej o tym w zakładce Pirates Island,
- Serwer łączy w sobie bardzo wiele anime/filmów/książek/gier takich jak: Dragon Ball, Naruto, Bleach, Fairy Tail, Władca Pierścieni, Harry Potter, Saga Gothic, Gwiezdne Wojny oraz wiele więcej,
- W zakładce Balans można poczytać o balansie postaci oraz sprawdzic jakie przyrosty maja dane postacie itp,
- Serwer posiada bardzo dobry System anty ddos dzięki któremu możecie bez problemowo grać na serwerze,
- Edycje serwera trwają bardzo długo dzięki czemu nie musisz się martwić o utratę przedmiotów!
- Serwer stoi na drogiej dedykowanej maszynie dzięki czemu na serwerze nie ma lagów oraz gra jest płynna,
- Dedyk został wykupiony odrazu na parę lat żeby gracze nie bali się o to że serwer zaraz upadnie,
- Serwer posiada VIP room jest to jedyna rzecz której nie da się zdobyć w grze a trzeba kupić! (więcej informacji w zakładce VIP access)
- Na serwerze znajdują się dwie potężne transformacje na które musimy wykonać questy o nazwie Tytan Transform oraz God Transform,
- Questy na przedmioty z sms shopu,
- Oraz wiele wiele więcej w grze! Zapraszamy!