; ?> DBKO-INFERNO
PL: Server powstał ze względu na prośby graczy którzy potrafili męczyć mnie dniami i nocami wypytując kiedy powróci dbko-inferno! Server został stworzony dla fanów dragon balla jak i innych anime, dla graczy dbko jak i serverów pod combo czyli dbns itp. Czytaj opis dowiesz się więcej! Więc oto server powraca w dużo lepszej wersji! Jest to unikalny server, jedyny w swoim rodzaju, najlepszy EVO-WAR dragon ball! Dlaczego warto zagrać? Przeczytaj poniższy opis i zastanów się czy jakiś serv jest w stanie ci aż tyle zaproponować!


OPIS:

- Serwer posiada ponad 80 postaci, jako jedyni oferujemy świat na którym znajdują się postacie aż z 4 anime, Dragon Ball, Naruto, Bleach, Fairy Tail, dzięki czemu możesz udowodnić które anime jest najlepsze i pokazać że to właśnie ty masz racje!
- Serwer posiada rozwinięty system reborn system, dzieli się on na dwa reborny: Reborn i Black Reborn. Pierwszy reborn możemy wykonać gdy mamy 10.000-15.000 lvl, drugi 15.000-20.000 oba wykonuje się z questów, reborny należy wykonywać po kolei.
- Postacie są podzielone na klasy: TANK, DPS, DST, SUPPORT, WARRIOR i MAG. Dzieki takiemu podziałowi postaci balans jest bardzo ciekawy.
- Każda postać ma swoje własne transformacje 15-30, aby użyć transformacji należy wpisać "transform" w grze jeżeli spełniamy wymagania przemienimy się.
- Doskonały balans postaci dzięki któremu PvP jak i wary są bardzo dynamiczne i ciekawe.
- Serwer jest stworzony na protokole 8.54 od zera.
- Na serwerze znajduje się rozbudowany Saga System. Sagi dzielą się na: Saiyan Saga, Freeza Saga, Cell Saga, Buu Saga, GT Saga. Jeżeli grasz z silną ekipą a nie potrafisz się wyexpić to sagi mogą być dla Ciebie idealnym wyborem, na sagach jesteśmy w stanie wbić aż 30-40 tysięcy poziomów!
- Serwer posiada Anty Kick Zone oraz No PvP zone na trainerach które się znajdują dół prawo od temple dzięki czemu możesz trenować w spokoju.
- Na serwerze znajdują się tysiące różnorodnych czarów, każda postać posiada 10-25 własnych czarów oraz czary questowe,
- Serwer posiada rozwinięty system questów, jest ich naprawde dużo dzięki czemu nie masz kiedy się nudzić, questy są na transformacje/reborny/czary/przedmioty...
- Na serwerze znajduje się także rozwinięty Party Shared Exp system, im mamy więcej klas postaci w party na shared expie tym mamy większy bonus do expa.
- Rozwiniety Task System dzieki ktoremu możesz podbić swój poziom oraz zarobić szybko złoto w grze, wystarczy brać zlecenia na zabijanie besti od NPC Taskera,
- P.E.T System który jest także bardzo rozbudowany. PET jest to nasz pomocnik który dzieli się na poziomy, pierwszy poziom możemy kupić od NPC przy EXP roomie, na kolejne 2-4 poziom potrzebujemy wykonać questy, premium peta aby zdobyć potrzebujemy kupić scroll z shopa do tego musimy mieć wykonany quest na poziom czwarty peta! Pety są bardzo mocne i posiadają procenty twojego życia najsłabszy pet posiada 150% życia właściciela a ostatni aż 1500%! Pety LVL 3,4,premium są mocniejsze im większy mamy poziom wraz w wzrostem naszego poziomu rośnie także ich moc.
- Na serwerze znajduje się rozbudowany Dragon Ball system, kule spadają co parę godzin! (więcej informacji w zakładce DB System)
- Na serwerze znajduje się klasa postaci o nazwie "MAG" jest to klasa która skupia się na combo systemie, combo składa się z 3 czarów których używamy jeden po drugim aby uderzyć z jednej mocnej fali, postacie te są naprawdę mocne i skillowe dzięki czemu osoby które grają na serwerach z combo odnajdą się bez problemu. Jest to pierwszy serwer który łączy te oba typy serwerów.
- Na serwerze znajdują sie premium profesje są to profesje które są mocniejsze od zwykłych postaci, aby je wykonać potrzebujemy black reborna, wykonanego GoD transform questa, premium profession questa, dodatkowo itemka z SHOPU do przemiany i 60k lvla. Gdy spełnimy wymagania po kliknieciu na przedmiot stajemy się premium postacią i mamy znowu do wykonania reborn oraz black reborn.
- Na serwerze znajduje się rozbudowany system eventów dzięki któremu nie masz kiedy się nudzić! (Więcej informacji zakładka events),
- Serwer posiada ogromną mape, jednak nie masz się czym martwić odnajdziesz się na niej szybko dzięki rozbudowanemu EXP Roomowi, w tych pokojach znajduje się masa teleportów na expy oraz questy.
- Serwer posiada sporo rozbudowanych map RPG takich jak Pirates Island czy Karin Island, znajdziecie tam wiele ciekawych połączeń z świata anime a także książek Władcy Pierścieni, sagi Gothic, filmów Gwiezdnych Wojen oraz wiele więcej! (Zakładka Pirates Island)
- Rozbudowany system upgreadów więcej o tym w zakładce Pirates Island,
- Na serwerze znajduje się rozbudowany system walut! Waluty od najmniejszej do największej to: centy, dolary, gold, diamenty, rubiny. Wartość dolara to 100 centów, wartość golda to 100 dolarów, wartość diamenta to 100 golda, a wartosc rubina to aż 100 diamentów!
- Na serwerze znajdziemy także rozbudowany Soul System! Polega on na tym że gdy zaczynamy grę mamy 100 punktów duszy, punkty te są potrzebne do używania najpoteżniejszych czarów oraz buffów. Możemy go zwiększać wykonując specjalne zadania! Możemy je zdobyć miedzy innymi z misji w mieście, pirates island daily taski z 3 rozdzialu, sagi, Karin Quest(dende family island), oraz kilku innych miejsc,
- W mieście znajduje się sporo nowych NPC które zlecają nam łatwe zadania a możemy z nich zdobyć miedzy innymi soul pointsy oraz kase i doświadczenie,
- Serwer łączy w sobie bardzo wiele anime/filmów/książek/gier takich jak: Dragon Ball, Naruto, Bleach, Fairy Tail, Władca Pierścieni, Harry Potter, Saga Gothic, Gwiezdne Wojny oraz wiele więcej,
- W zakładce Balans można poczytać o balansie postaci oraz sprawdzic jakie przyrosty maja dane postacie itp,
- Serwer posiada bardzo dobry System anty ddos dzięki któremu możecie bez problemowo grać na serwerze,
- Edycje serwera trwają bardzo długo dzięki czemu nie musisz się martwić o utratę przedmiotów!
- Serwer stoi na drogiej dedykowanej maszynie dzięki czemu na serwerze nie ma lagów oraz gra jest płynna,
- Dedyk został wykupiony odrazu na parę lat żeby gracze nie bali się o to że serwer zaraz upadnie,
- Serwer posiada VIP room jest to jedyna rzecz której nie da się zdobyć w grze a trzeba kupić! (więcej informacji w zakładce VIP access)
- Auto Clean House System - po minięciu 30 dni od ostatniego logowania na serwer domki są automatycznie czyszczone,
- Na serwerze znajdują się dwie potężne transformacje na które musimy wykonać questy o nazwie Tytan Transform oraz God Transform,
- Questy na przedmioty z sms shopu,
- Oraz wiele wiele więcej w grze! Zapraszamy!