; ?> DBKO-INFERNODBKOI CLIENT V6.5:

Mirror 1: HERE.

Mirror 2: HERE.Informacje o kliencie:
Jest to klient z auto updaterem aby ułatwić i uwygodnić dla was wprowadzanie update, dzięki temu klientowi nie będziecie musieli pobierać na nowo klienta z każdym update! Klient posiada sporo zalet.
Jeżeli ktoś chce odpalać MC musi odpalić jedno poczekać aż auto updater sprawdzi czy nie ma żadnej aktualizacji i wtedy możemy odpalać kolejny klient.
Klient nie posiada żadnych wirusów jednak nie które antywirusy mogą uznać za wirus autoupdater, więc w takim przypadku przy uruchomieniu wtedy trzeba wyłączyć anty wirusa.
Jeżeli ktoś ma problemy z klientem, trzeba go uruchomić jako administrator.


DBKOI Beta client: HERE.

Testujemy właśnie zupełnie nowy klient który wejdzie po update i będzie jedynym klientem który będzie działać na tym serwerze! W kliencie także jest wbudowany bot który ma dużo wieksze możliwości od zwykłego elfbota, zapraszam do testowania.
Aby bot działał poprawnie najlepiej wejść w options > interfejs > left panel dać na 1 wtedy pojawi nam się panel po lewej stronie i tam ustawić bota. Jeżeli komuś nie działa klient najprawdopodobniej nie ma vcredist, należy go pobrać ze strony microsoftu: LINK.
Klient z 21.03.2019
Classic Klient V5.6

Mirror: HERE.